Loading...
Over ons2018-08-10T12:45:59+00:00

Inmiddels mogen wij al voor veel verhuurders het Vastgoedbeheer verzorgen. Zowel particuliere verhuurders als partijen met grote woningaantallen (zoals woningcorporaties, projectontwikkelaars en beleggers) kunnen bij ons terecht. Omdat 123Wonen een landelijke dekking in Nederland heeft, zit er altijd wel een bij u in de buurt!

Financieel vastgoedbeheer

Het financiële vastgoedbeheer dat 123Wonen aanbiedt houdt onder andere in dat wij de huur voor u innen en facturen versturen. Maar er zijn nog meer zaken die wij ook voor u doen:

Aanspreekpunt huurders

123Wonen Vastgoedbeheer is 24 uur bereikbaar en het aanspreekpunt voor uw huurders.

Huurontvangsten

123Wonen Vastgoedbeheer int de verschuldigde huur en servicekosten middels een pro actieve ma
nier van incasseren. Door ons proactieve debiteurenbeheer zijn wanbetalingen minimaal. Omdat 123Wonen Vastgoedbeheer een eigen stichting Derdengelden 123Wonen heeft, zijn alle huurstromen gewaarborgd.

Administratieve wijzigingen

123Wonen zorgt dat bijvoorbeeld wijzigingen in de huurovereenkomst juist worden afgehandeld. Denkt u hierbij aan een jaarlijkse huurverhoging dan wel indexatie, wijziging van gegevens of advies over opzegging c.q beëindiging.

Technisch vastgoedbeheer

123Wonen zorgt ervoor dat uw woning(en) goed worden onderhouden en dat de administratie hiervan juist wordt bijgehouden. Uw huurders worden snel geholpen terwijl u grip houdt op uw inkomsten en uitgaven.

Continu onderhoud

123Wonen zorgt voor alle 1e lijns onderhoudszaken. Hierdoor ontzorgen wij u als verhuurder volledig. Elk jaar bespreken wij uw wensen rondom dagelijks, groot en klein onderhoud. Zo kunnen wij bepalen waarin wij u kunnen ondersteunen.

24 uur per dag bereikbaar

123Wonen is 24 uur per dag, 365 dagen per week bereikbaar voor eventuele technische problemen en calamiteiten.

Eigen technische dienst

U bepaalt of wij u eigen technische leveranciers inzetten voor technische klachten of dat u het gemak van onze eigen technische dienst wenst.

Commercieel vastgoedbeheer

U krijgt maximaal verhuurrendement als leegstand wordt voorkomen en een betrouwbare huurder is
gevonden. Uw eigen lokale 123Wonen kantoor vindt binnen korte tijd een geschikte huurder, gescreend op antecedenten, kredietwaardigheid en identiteit. Ook zorgen wij voor een initiële inspectie van de woning, zijn wij aanwezig bij de sleuteloverdracht en stellen wij een waterdicht huurcontract op. U kunt vertrouwen op professionele en betrouwbare bemiddeling.

Verhuuractiviteiten

Wij blijven vanaf het moment dat de woning wordt aangeboden tot aan de oplevering in contact met u. Door actieve marketing vinden wij binnen korte tijd een geschikte huurder.

Gescreende huurders

De huurder wordt uitvoerig gecontroleerd op antecedenten, identiteit en kredietwaardigheid. Zo heeft u zekerheid over de achtergrond van uw huurder.

Juridisch zeker

Alle contracten en overige documenten worden/zijn juridsch getoetst door een huurrechtadvocaat.

Inspecties

Bij elke mutatie wordt er een begin- en eindinspectierapport opgesteld. Dit rapport bestaat uit foto’s en een tekstueel verslag.

Box 1 of 3, het belang van 123wonen Vastgoedbeheer

Door het beheer van uw vastgoedportefeuille uit te besteden aan 123Wonen Vastgoedbeheer profiteert u van gunstige belastingtarieven. Zo voorkomt u dat uw vastgoed in de fiscale box 1 wordt geplaatst. Dit is financieel gezien een stuk minder voordelig dan uw vastgoed in box 3.

Box 1 | Inkomen uit werk en overige werkzaamheden

Vastgoedbeleggingen worden in fiscale zin pas tot ‘box 3 beleggingen’ gerekend als het inkomen verkregen uit onroerend goed niet wordt aangemerkt als winst uit een onderneming en/of inkomen uit overige werkzaamheden. Hiervan is sprake wanneer een belegger inspanningen verricht die door de belastingdienst worden gekwalificeerd als ‘meer dan actief vermogensbeheer’. Het huurobject in eigen beheer houden brengt het risico met zich mee dat de fiscus u terugverwijst naar box 1. Dan zijn de fiscale voordelen weg en betaalt u tegen progressief belastingtarief maximaal 52 procent belasting over het werkelijk behaalde rendement.

Voorkom belastingheffing in box 1

De signalen die duiden op winst uit onderneming (box 1) zijn:

• veel eigen werk / actief vermogensbeheer (artikel 3.90 en 3.91 wet IB 2001)
• uitponden van panden (kopen, splitsen, verkopen);
• ingrijpende verbouwingen;
• snelle winst (aankoop / verkoop).

Streeft u een maximaal rendement na op uw vastgoed door (pro-)actief vermogensbeheer? Dan is het raadzaam om uw het vastgoedmanagement uit te besteden aan een goede vastgoedmanager, zoals de professionals van 123Wonen Vastgoedbeheer.

Box 3 | Sparen en beleggen

Box 3 is de box van het eigen vermogen, ofwel de box sparen en beleggen. Belasting wordt onderscheiden in verschillende vormen van inkomen. Niet alleen loon wordt als inkomen gezien, maar ook bijvoorbeeld rendement uit aandelen en beleggingen en spaarrente. Ook hier moet belasting over worden betaald. Om verschillende vormen van inkomen met elkaar te kunnen verrekenen, is het boxenstelsel opgezet.

Box 3 is de box waarbinnen uw overige beleggingen en uw spaargeld vallen. Ook onroerende zaken die u buiten uw eigen huis bezit, rechten op onroerende zaken buiten uw eigen woning tellen mee in deze box. Win fiscaal advies in. Uw financieel adviseur of accountant kan u ook de noodzaak van een extern vastgoedmanager uitleggen.

Onze medewerkers

Emmy Janse
Emmy JanseAfdeling Beheer
Emmy is accuraat, klantvriendelijk en erg gedreven. Ze heeft ervaring met het beheren van vastgoed en bijbehorende juridische en administratieve zaken.
Thijs Geerdink
Thijs GeerdinkHoofd Afdeling Beheer
Thijs is Hoofd Afdeling Beheer en heeft veel ervaring als het gaat om vastgoedbeheer en makelaardij.
Niek Hendriks
Niek HendriksAfdeling Beheer
Niek heeft veel ervaring, technisch inzicht en de juiste vermogens om in te schatten welke werkzaamheden bij storingen benodigd zijn

U kunt de aangesloten 123Wonen dé verhuurmakelaar kantoren vinden door geheel Nederland !

Alkmaar@123wonen.nl                072-2020700 Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo
Amersfoort@123wonen.nl           033-2048041 Ramstraat 31, 3581 HD Utrecht
Amstelveen@123wonen.nl          020-2258601 Binderij 3N, 1185 ZH Amstelveen
Amsterdam@123wonen.nl          020-2246050 Oosterpark 67 hs, 1092 AS Amsterdam
Apeldoorn@123wonen.nl            055-7470100 Prinses Beatrixlaan 262, 7312 AA Apeldoorn
Arnhem@123wonen.nl                 026-7470010 Velperweg 86, 6824 HL Arnhem
Bergenopzoom@123wonen.nl    0165-760999 Edward Poppelaan 12, 4874 NA Etten-Leur
Breda@123wonen.nl                     076-7620086 Buitenlust 31, 4254 XS Sleeuwijk
Denbosch@123wonen.nl             073-6111582 Rompertpassage 37a, 5233 AP ‘s Hertogenbosch
Denhaag@123wonen.nl               070-2210841 Van Gijnstraat 17, 2288 GB, Rijswijk
Deventer@123wonen.nl               0570-234050 Maagdenburgstraat 38, 7421 ZE Deventer
Drenthe@123wonen.nl                0591 – 238400 Laan van de Marel 625, 7823 BS Emmen
Eindhoven@123wonen.nl            040-7601130 Aida 26, 5629 NP Eindhoven
Flevoland@123wonen.nl              036-7601161 Keizersmantel 507, 8067 GL Sneek
Friesland@123wonen.nl              058 203 77 77 Tijnjedyk 89, 8936 AC Leeuwarden
Groningen@123wonen.nl             050-7114422 Westersingel 3, 9718 CA Groningen
Haarlem@123wonen.nl                 023-7601480 A. Hofmansweg 5a, 2031 BH Haarlem
Hetgooi@123wonen.nl                  035-7603793 Olympia 1 1213 NS Hilversum
Leiden@123wonen.nl                    071 – 2071700 Schipholweg 103, 2316 XC Leiden
Limburg@123wonen.nl                 046 – 2021346 Engelenkampstraat 57, 6131 JE Sittard
Nijmegen@123wonen.nl               024-2040000 Groesbeekseweg 27, 6524 CL, Nijmegen
Rotterdam@123wonen.nl             010-7600391 Mauritsstraat 3E, 3012 CJ Rotterdam
Tilburg@123wonen.nl                    013-7621050 Tilburgseweg 116, 5051 AK Goirle
Twente@123wonen.nl                    0546-656657 Twentepoort Oost 34, 7609 RG Almelo
Utrecht@123wonen.nl                    030-7603394 Ramstraat 31, 3581 HD Utrecht
Zwolle@123wonen.nl                      038-7600096 Emmawijk 19, 8011 CN Zwolle

NEEM NU CONTACT MET ONS OP!

Ons team van experts in het vastgoedbeheer staan u graag te woord om meer informatie te geven over wat wij voor u kunnen betekenen.

KOM IN CONTACT