Loading...
Contact2018-04-10T13:43:01+00:00

Kom met ons in contact

Als u een ingevuld formulier verstuurd zullen wij zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.


Contactgegevens 123Vastgoedbeheer

123Wonen Vastgoedbeheer B.V.
Twentepoort Oost 34
7609 RG Almelo
beheer@123wonen.nl
088 – 700 99 01

De voordelen van 123Wonen Vastgoedbeheer

✓ Gemak en zekerheid doordat alle verhuur gerelateerde zaken professioneel en vakkundig worden behandeld zonder dat u als verhuurder de regie verliest
✓ Een vast contactpersoon binnen onze organisatie realiseert een duidelijke communicatie en snelle en proactieve werkwijze. Alle reacties worden binnen 24 uur beantwoord!
✓ Adequaat debiteurenbeheer voor minimale wanbetaling
✓ Belastingvoordeel van 40 tot 50% voor verhuurders met meerdere verhuurde objecten als zij een externe beheerder hebben aangesteld
✓ Eigen 24/7 technische dienst door heel Nederland. U en uw huurders kunnen altijd gebruik maken van onze technische specialisten. Van klein tot groot onderhoud.
✓ Professionele en betrouwbare dienstverlening.
✓ Kennisdeling en juridische hulplijn door de licentie van 123Wonen Vastgoedbeheer bij de bedrijfsjuristen van DAS.
✓ Partners van 123Wonen Vastgoedbeheer kunnen gratis en onbeperkt vragen stellen omtrent alle verhuur gerelateerde juridische zaken
✓ Onderzoek wijst uit dat een tevreden huurder, de huurwoning netjes bewoont en tijdige huurbetalingen realiseert! Vanuit deze visie voeren wij onze dienstverlening in beheer.

U kunt de aangesloten 123Wonen dé verhuurmakelaar kantoren vinden door geheel Nederland !

Alkmaar@123wonen.nl                072-2020700 Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo
Amersfoort@123wonen.nl           033-2048041 Ramstraat 31, 3581 HD Utrecht
Amstelveen@123wonen.nl          020-2258601 Binderij 3N, 1185 ZH Amstelveen
Amsterdam@123wonen.nl          020-2246050 Oosterpark 67 hs, 1092 AS Amsterdam
Apeldoorn@123wonen.nl            055-7470100 Prinses Beatrixlaan 262, 7312 AA Apeldoorn
Arnhem@123wonen.nl                 026-7470010 Velperweg 86, 6824 HL Arnhem
Bergenopzoom@123wonen.nl    0165-760999 Edward Poppelaan 12, 4874 NA Etten-Leur
Breda@123wonen.nl                     076-7620086 Buitenlust 31, 4254 XS Sleeuwijk
Denbosch@123wonen.nl             073-6111582 Rompertpassage 37a, 5233 AP ‘s Hertogenbosch
Denhaag@123wonen.nl               070-2210841 Van Gijnstraat 17, 2288 GB, Rijswijk
Deventer@123wonen.nl               0570-234050 Maagdenburgstraat 38, 7421 ZE Deventer
Drenthe@123wonen.nl                0591 – 238400 Laan van de Marel 625, 7823 BS Emmen
Eindhoven@123wonen.nl            040-7601130 Aida 26, 5629 NP Eindhoven
Flevoland@123wonen.nl              036-7601161 Keizersmantel 507, 8067 GL Sneek
Friesland@123wonen.nl              058 203 77 77 Tijnjedyk 89, 8936 AC Leeuwarden
Groningen@123wonen.nl             050-7114422 Westersingel 3, 9718 CA Groningen
Haarlem@123wonen.nl                 023-7601480 A. Hofmansweg 5a, 2031 BH Haarlem
Hetgooi@123wonen.nl                  035-7603793 Olympia 1 1213 NS Hilversum
Leiden@123wonen.nl                    071 – 2071700 Schipholweg 103, 2316 XC Leiden
Limburg@123wonen.nl                 046 – 2021346 Engelenkampstraat 57, 6131 JE Sittard
Nijmegen@123wonen.nl               024-2040000 Groesbeekseweg 27, 6524 CL, Nijmegen
Rotterdam@123wonen.nl             010-7600391 Mauritsstraat 3E, 3012 CJ Rotterdam
Tilburg@123wonen.nl                    013-7621050 Tilburgseweg 116, 5051 AK Goirle
Twente@123wonen.nl                    0546-656657 Twentepoort Oost 34, 7609 RG Almelo
Utrecht@123wonen.nl                    030-7603394 Ramstraat 31, 3581 HD Utrecht
Zwolle@123wonen.nl                      038-7600096 Emmawijk 19, 8011 CN Zwolle